• Choinka szkolna

• W dniu 25 stycznia 2024r. odbyła się zabawa choinkowa. Pierwsze takty muzyki rozbrzmiały o godzinie piętnastej, ale zabawa, jak zwykle, rozkręciła się na dobre nieco później, gdy wszyscy goście byli już na miejscu, gotowi do choinkowych tańców. Wodzirej wyśmienicie poprowadził zabawę od pierwszej do ostatniej minuty! Wszyscy uczestnicy bez względu na wiek, bawili się rewelacyjnie. Wielką radość dzieciom, a zwłaszcza najmłodszym sprawiła wizyta Św. Mikołaja z workiem pełnym prezentów. Wszystkim uczestnikom dopisywał dobry humor; każdy był uśmiechnięty i zadowolony. Na pewno to wydarzenie przejdzie do historii szkoły jako bardzo udane.

• Dzień Babci i Dziadka

• 23 stycznia 2024 r. w naszej szkole miała miejsce wyjątkowa uroczystość – Dzień Babci i Dziadka. Dzieci z oddziału przedszkolnego, zerówki oraz klasy I - III zaprezentowały wzruszający i zabawny montaż słowno – muzyczny. Były to piosenki, wiersze i tańce, które swoją treścią przekazały podziękowanie za bezwarunkową miłość dziadków do swoich wnucząt. Występ dzieci wprawił wszystkich w radosny nastrój i został nagrodzony gromkimi brawami. Dla naszych gości zostało również odśpiewane uroczyste „100 lat”. Po zakończonym występie Pani Dyrektor złożyła wszystkim babciom i dziadkom życzenia i podziękowała za przybycie. Następnie dzieci udały się do swoich dziadków z życzeniami i drobnym upominkiem. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem zorganizowanym przez rodziców.